Używasz przestarzałej przeglądarki. To uniemożliwi Ci dostęp do niektórych funkcji. Zaktualizuj przeglądarkę

ISO 28000 Bezpieczeństwo łańcucha dostaw

Łańcuchy dostaw oparty na zaufaniu.

ISO 28000, standard systemu zarządzania bezpieczeństwem łańcucha dostaw został opracowany w odpowiedzi na żądania branży transportu i logistyki, aby poprawić ogólne bezpieczeństwo łańcuchów dostaw.

Warehouse Boxes
Dowiedz się więcej o tej usłudze

Zarys ogólny

Certyfikat ISO 28000 od Lloyd’s Register (LR) jest bazą dla organizacji, których działalność odbywa się w ramach dowolnego aspektu łańcucha dostaw, bądź zależy od zdolności któregokolwiek z jego elementów do oceny i wdrażania środków kontroli, które ograniczą zagrożenia dla bezpieczeństwa.

Korzyści z ISO 28000

Nowe możliwości biznesowe

Certyfikacja ISO 28000 może pomóc Twojej organizacji zyskać przewagę nad konkurencją i zdobyć nowych klientów. Zapewni Twoich klientów i inne zainteresowane strony, że dysponujesz środkami kontroli ograniczającymi zagrożenia dla bezpieczeństwa łańcucha dostaw, zapewniając bezpieczeństwo osób i ochronę towarów i usług. To pomaga uprościć handel a w niektórych przypadkach nawet przyśpiesza procedurę przewozu towarów przez granice państw.

Zarządzaj ryzykiem łańcucha dostaw

Poprzez monitoring i zarządzanie ryzykiem dla bezpieczeństwa w obrębie Twojej organizacji oraz całego łańcucha dostaw, certyfikat ISO 28000 pomoże Ci w zabezpieczeniu własnych procesów i umożliwi skuteczne zarządzanie poprzez kierowanie zasobów tam, gdzie ryzyko może być największe.

Zwiększ wydajność i obniż koszty

Certyfikat ISO 28000 pozwala firmom transportowym i logistycznym poprawić wydajność poprzez stosowanie się do wytycznych branżowych. Umożliwi Twojej organizacji dostosowanie praktyk zarządzania bezpieczeństwem do najlepszych praktyk międzynarodowych, a to pozwoli Ci ograniczyć koszty poprzez zmniejszenie liczby incydentów bezpieczeństwa i składek ubezpieczeniowych.

Potrzebujesz pomocy w uzyskaniu ISO 28000?

Dzięki ponad trzydziestoletniemu doświadczeniu w dostarczaniu usług audytu systemów zarządzania i certyfikacji, LR posiada w ofercie usługi szkoleń ISO 28000, analizy luk ISO 28000 i audytu i certyfikacji ISO 28000.

Dlaczego warto nas wybrać?

Doświadczenie

Lloyd’s Register swoje doświadczenie w audytach bezpieczeństwa zdobył dzięki przeprowadzaniu auditów zgodności z Międzynarodowym Kodeksem Ochrony Statku i Obiektu Portowego i dzięki temu posiada idealne kompetencje do świadczenia usług w zakresie ISO 2800.

Niektóre ze znanych na całym świecie firm wybrały LR jako dostawcę swojego audytu i certyfikacji ISO 28000, więc możesz mieć pewność, że powiadamy odpowiednie umiejętności i wiedzę, aby przeprowadzić Twój audyt.

Wiedza techniczna

Nasi auditorzy to specjaliści w branży i eksperci w audytowaniu bezpieczeństwa łańcucha dostaw. Dobierani są według potrzeb Twojej firmy, co pozwala na skuteczny i solidny audyt względem wytycznych ISO 28000.

Twoja firma pomaga LR nieść pomoc innym

Zyski, jakie generujemy zasilają konto Lloyd’s Register Foundation, organizacji dobroczynnej, która wspiera badania naukowe i inżynieryjne, edukację i społeczne zaangażowanie w nasze działania. Wszystko to pomaga nam realizować cel, jaki nam przyświeca we wszystkim, co robimy: Wspólnie działać na rzecz bezpieczniejszego świata.

Chcesz wiedzieć więcej o tej usłudze?

Dowiedz się więcej o tej usłudze

Naciśnij Enter albo strzałkę, by wyszukać Naciśnij Enter, by wyszukać

Ikona wyszukiwania

Czy szukasz?